Krakowskie Prywatne Centrum Psychoterapii Uzależnień i Rehabilitacji   

ZADZWOŃ: (+48) 531 936 963 nowaprzyszlosc@gmail.com

  Ośrodek i klinika uzależnień w Krakowie

  Absolutne zacisze z ogrodem dające poczucie bezpieczeństwa i jednocześnie wyciszenia. Luksusowe i nowocześnie wyposażone. Pacjenci dzięki temu mają możliwość w spokoju i ciszy skupić się na pracy nad sobą. Atmosfera tworzona dodatkowo przez zespół pracujący w Klinice sprawia, że pacjent odczuwa przyjazny, pełny wsparcia i zrozumienia klimat.

  Zajęcia dla pacjentów stacjonarnie przebywających odbywają się zarówno w kontekście pracy grupowej do południa i popołudniu oraz uzupełniane są sesjami indywidualnymi według OPT (osobisty plan terapii).

  Oprócz tego pacjenci mają do dyspozycji siłownię, a także rowery. Położenie Kliniki umożliwia wspólne «podróże» pięknymi trasami rowerowymi. Współpraca Kliniki z ośrodkami sportowymi i rekreacyjnymi pozwala na trening pacjentów w kontekście form spędzania czasu wolnego.

  Zatrudnieni w Klinice specjaliści: trener tenisa, magister rehabilitacji stwarzają możliwość dopasowania zajęć rekreacyjno-sportowych indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta z osobna.

  Klinika zapewnia również możliwość pracy z pacjentami niestacjonarnymi, czyli psychoterapię indywidualną nawet w późnych godzinach wieczornych.

  Biorąc pod uwagę specyfikę problemów pacjentów, a także często ich pozycję społeczną absolutna anonimowość klientów i ich rodzin jest dla nas oczywista i spełniona.

  Kontakt

  OŚRODEK W KRAKOWIE

  „Nowa Przyszłość”, Małgorzata Biedacha
  ul. Obrony Tyńca 22a
  30-396, Kraków

   

  E: nowaprzyszlosc@gmail.com
  K: PEKAO SA 11 1240 4432 1111 0010 2880 5280

  wskaznik na mapiesprawdz dojazd

  PARTNERZY

  © 2019 Nowa Przyszłość. Wszelkie prawa zastrzeżone. Tworzenie stron internetowych